خرید اسپارک گپ
اسپارک گپ
ژانویه 11, 2021
دستگاه تست صاعقه گیر لیوا
دستگاه تست صاعقه گیر لیوا
ژانویه 12, 2021

اقلام ارتباط وایرلس

قطعه یو اس بی گیرنده Dongl@ir

لیست قیمت تجهیزات صاعقه گیر

برای دریافت لیست قیمت اقلام وایرلس و قیمت سایر تجهیزات صاعقه گیر به این لینک مراجعه نموده یا با مشاوران ما تماس حاصل نمایید .

قطعه فرستنده Contact@ir شرکت LPS France

کاربرد و عملکرد قطعه فرستنده Contact@ir شرکت LPS France :

فرستنده Contact@ir شرکت LPSکاملا کارآمد ، قابل اعتماد و کاربردی است . این سیستم باعث تسهیل کنترل و نگهداری سیستم حافظت در برابر صاعقه شما گشته و به صورت مداوم وضعیت عملکرد محصولات شما را اعلام کرده و شما می توانید از راه دور اولین تشخیص را انجام دهید . بنابراین ، این تجهیز برای نگهداری و کنترل سیستم بسیار بهینه خواهد بود . این سیستم دارای قابلیت اطلاع رسانی در زمان احتمال وقوع صاعقه را دارا می باشد . فرستنده Contact @ ir® یک محصول اختیاری است که امکان برقراری ارتباط از راه دور با نصب تجهیزات مرتبط را فراهم می سازد.

این سیستم هنگامی که احتمال وقوع صاعقه توسط محصول Contact @ ir® Ready شناسایی می شود ، هشدار را در زمان واقعی منتقل می کند. این هشدار همچنین حاوی سطح قدرت صاعقه نیز میباشد که منجر به برنامه ریزی و ایجاد آمادگی جهت دریافت و برخورد صاعقه می شود. با استفاده از این سیستم می توانید از راه دور اولین تشخیص را انجام دهید. بنابراین ، عملکرد گروه سرویس و تعمیرات و نگهداری بهینه شده ، از هزینه های غیر ضروری جلوگیری می کند .

قطعه یو اس بی گیرنده Dongl@ir شرکت LPS France

کاربرد و عملکرد قطعه یو اس بی گیرنده Dongl@ir شرکت LPS France :

سیستم Contact @ ir® استفاده شده با گیرنده Dongl @ ir® به شما امکان می دهد عملکرد صحیح محصول خود را هنگام حضور در سایت تأیید کنید . داده ها توسط امواج رادیویی و بدون هیچگونه ارتباط فیزیکی بین فرستنده Contact @ ir® و گیرنده Dongl @ ir® منتقل می شوند . به این ترتیب ، Dongl @ ir® تشخیص محصولی را که غالباً دسترسی به آن دشوار است ، ساده و مطمئن ساخته و دیگر برای رسیدن به محل نصب صاعقه مجبور نیستید که پرسنل خود را در موقعیت خطرناکی قرار دهد .
Dongl @ ir® یک ابزار تشخیصی است که در نزدیکی محصول (حداکثر ۸۰ متر) استفاده می شود و در عرض چند ثانیه ، محصول شما شناسایی شده و نتیجه تشخیص آن بر روی صفحه نمایشگر شما ظاهر می شود . سپس بلافاصله عملکرد آن آغاز می شود .

قطعه گیرنده رادیویی Rout@ir شرکت LPS France

کاربرد و عملکرد قطعه گیرنده رادیویی Rout@ir شرکت LPS France :

سیستم Contact @ ir® استفاده شده با گیرنده Rout @ ir® به شما امکان می دهد عملکرد صحیح محصول خود را در زمان واقعی و بدون حرکت بررسی کنید . اگر هر یک از محصولات شما دچار صاعقه شود ، بلافاصله هشدار دریافت خواهید کرد . محصولاتی که مجهز به فرستنده Contact @ ir® هستند ، به طور مداوم با امواج رادیویی با Rout @ ir® شما در ارتباط برقرار می کنند . داده های جمع آوری شده توسط Rout @ ir® به مرتبا به سروری که در آن ثبت شده و بدون هیچ گونه مداخله ای از طرف شما ا رسال و منتقل می شوند .

تعدد شبکه هایی که می تواند توسط Rout @ ir® برای انتقال این داده ها استفاده شود ، استفاده از آنها را حتی در دورترین مکان ها نیز ممکن می کند . داده ها را می توان از راه دور از هر دستگاه متصل به اینترنت مشاهده کرده و در هر زمان و هر مکان ، می توانید وضعیت همه صاعقه گیرهای خود را مشاهده نمایید .

لیست قیمت اقلام ارتباط وایرلس

اطلاع از به روزترین قیمت های اقلام ارتباط وایرلس

انواع اقلام ارتباط وایر لسقیمت به تومان (دارای % تخفیف فروش می‌باشد)
قطعه فرستنده Contact@ir شرکت LPS France136,800,000
قطعه یو اس بی گیرنده Dongl@ir شرکت LPS France257,800,000
قطعه گیرنده رادیویی Rout@ir شرکت LPS Franceلطفا تماس گرفته شود

دانلود کاتالوگ اقلام ارتباط وایرلس

دانلود کاتالوگ اقلام ارتباط وایرلس

با دانلود کاتالوگ اقلام ارتباط وایرلس در مورد این محصولات اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد سایر تجهیزات صاعقه گیر می توانید از مطالب زیر استفاده نمایید :

اسپارک گپ 

چراغ دکل

کانتر شمارنده صاعقه گیر

چک لیست تجهیزات صاعقه گیر 

2,458 total views, 5 views today

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *