حفاظت از پمپ بنزین ها
ضرورت حفاظت از پمپ بنزین ها در برابر صاعقه
ژانویه 28, 2023

صاعقه گیر الکترونیکی کرونا

صاعقه گیر کرونا (الکتریکی)

صاعقه گیر ایرانی کرونا

صاعقه گیرهای ایرانی برای جلوگیری از آسیب دیدن ساختمان‌ها، تجهیزات الکتریکی و افراد در برابر صاعقه مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه‌ها از روش‌های مختلفی برای جذب و انتقال انرژی صاعقه به زمین استفاده می‌کنند. برخی از این روش‌ها عبارتند از:

۱- نصب قوطی‌های فلزی با بلندی بالا بر روی ساختمان: این قوطی‌ها انرژی صاعقه را جذب می‌کنند و آن را به سیستم جذب زمین انتقال می‌دهند.

۲- استفاده از سیم‌های فلزی برای انتقال انرژی صاعقه به زمین: این سیم‌ها به شکل عمودی از بالا به پایین نصب می‌شوند و در انتهای پایینی به یک سیستم جذب زمین متصل می‌شوند.

۳- استفاده از صاعقه گیرهای فعال: این دستگاه‌ها با استفاده از الکترودهای فعال، انرژی صاعقه را جذب می‌کنند و آن را به زمین منتقل می‌کنند.

همچنین، صاعقه گیرهای الکترونیکی: ایرانی معمولاً با توجه به شرایط جغرافیایی و اقلیمی ایران طراحی و تولید می‌شوند تا بتوانند در برابر شرایط سخت و پرتلاطم صاعقه‌های ایران مقاومت کنند.

ویژگی های صاعقه گیر کرونا

صاعقه گیر الکترونیکی یک دستگاه حفاظتی است که به منظور جلوگیری از آسیب دیدن تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی به دلیل بارش صاعقه طراحی شده است. این دستگاه به وسیله یک سیستم مدار بسته شده از مرزهای معمولی برای تخلیه و انتقال شارژ الکتریکی صاعقه به زمین کمک می کند.

صاعقه گیر ایرانی کرونا

قیمت صاعقه گیر کرونا Corona

این صاعقه گیر به نام صاعقه گیر الکترونیکی عرضه شده است

ردیفمدل صاعقه گیرشعاع حفاظتی در لول 4قیمت به تومان
1Corona 30؟ متر در لول 4تماس بگیرید
2Corona 45؟ متر در لول 4تماس بگیرید
3Corona 60؟ متر در لول 4تماس بگیرید

پیشنهاد های شرکت نیرو ایستا

اگر بخواهیم درباره اولویت بندی و امیتاز دهی به انواع صاعقه گیر صحبت کنیم؛ باید بگوییم گرچه صاعقه گیرهای ایرانی کیفیت قابل قبولی را ارئه کرده‌اند اما همچنان با محصولات مشابه خارجی تفاوت زیادی دارند. صاعقه گیرهای چون امگا، الیپس، لیوا، پاراتون، رایدن و … از لحاظ کیفیت و کارایی در سطح جهانی قابل قبول و تایید شده هستند. خوشبختانه صاعقه گیر الکتریکی تندر که محصولی کاملا ایرانی است توانسته نظر مهندسان و کارشناسان این صنعت را به خود جلب کند، به گفته کارشناسان صاعقه گیر تندر تنها محصول ایرانی است که توانسته با محصولات خارجی رقابت کند و به دلیل قیمت مناسب مصرف کنندگان از صاعقه گیر تندر رضایت دارند. برای آگاهی از کیفیت و کارایی تک تک این صاعقه گیرها می‌توانید با مهندسان شرکت نیرو ایستا ارتباط برقرار کنید و اعتبار صاعقه گیر ها را بررسی کنید.

نتیجه گیری

اغلب مشاهده می‌شود که افراد بدون مشورت و پرسجو اقدام به خرید اقلام سیستم ارتینگ می‌کنند، در زمان اجرا متوجه می‌شود اقلامی که تهیه کرده‌اند مناسب پروژه و موقعیت جغرافیایی آنان نیست. برای صرفه جویی در زمان و هزینه بهتر است قبل از هر اقدامی نظر کارشناسان را درباره اصول اجرایی و اقلام مورد نیا جویا شوید. کارشناسان با تجربه و مجرب شرکت مهندسی نیرو ایستا با ارائه مشوره رایگان قبل از خرید تجهیزات سیستم ارتینگ در تلاش هستند که سیسم های ارتینگ را بصورت استاندارد و با کمترین هزینه اجرا نمایند. برای دریافت مشاوره رایگان و اجرای سیستم ارتینگ استاندارد و مطمئن با ما تماس بگیرید.

حفاظت ۱۰۰ درصدی سازه در برابر جریان الکتریکی

از تجربه ۳۵ ساله نیرو ایستا در اجرای سیستم های ارتینگ و چاه ارت بهره بگیرید. لیست تجهیزات چاه ارت و نظر کارشناسان مجرب را برای تامین ایمنی سازه به اختیار بگیرید.

3,061 total views, 4 views today

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *